• Moravín
 • Moravín
 • Moravín
 • Moravín
 • MORAVÍN, svaz moravských vinařů, z.s.

  široká členská základna - bezmála 300 členů
 • MORAVÍN, svaz moravských vinařů, z.s.

  sdružení pěstitelů révy vinné a výrobců vína
 • MORAVÍN, svaz moravských vinařů, z.s.

  SBORNÍK: Moravín vydal ke svému 50.výročí sborník
 • MORAVÍN, svaz moravských vinařů, z.s.

  vzdělávací semináře, přednášky, zájezdy s vinařskou tématikou

AKTUALITY, AKCE

ZÁJEZD DO BULHARSKA - VINAŘSKÁ OBLAST THRÁCKÁ NÍŽINA 22. – 27. dubna 2018

Napsal Admin Moravin.eu v . AKTUALITY, AKCE

MORAVÍN, svaz moravských vinařů, z. s.

Zámek 1, 692 01 Mikulov

Pořádá ve spolupráci s p. Georgi Ivančevem, TRAKIA WINE, Brno ZÁJEZD DO BULHARSKA - VINAŘSKÁ OBLAST THRÁCKÁ NÍŽINA 22. – 27. dubna 2018

 

Zveme Vás na odborný zájezd za víny Bulharska, uvedený termín je prozatím orientační, je především závislý na zajištění letenek, doprava letecky do Sofie a busem v místě.

Předpokládaný odlet – neděle 22. dubna 2018, po příletu přejezd busem na ubytování do obce Pazardžik (http://hotelsprimavera.com).

Níže uvedený program je orientační, bude upřesněn a zaslán přihlášeným zájemcům.

PROGRAM:

Pondělí 23.4.2018

- muzeum starothráckého pokladu http://museumpan.com/

- vinařství Rumelia http://www.rumelia.net/,

- vinařství Starosel http://www.starosel.com/

návrat do Pazardžiku, večeře

Úterý 24. 4. 2018

- vinařství Katarzina http://www.katarzyna.bg/,

- vinařství Castra Rubra http://telish.bg,

návrat do Pazardžiku, večeře

Středa 25.4.2018

- vinařství Chateau Copsa http://copsa.bg/,

- vinařství Dragomir http://www.dragomir.bg/,

návrat do Pazardžiku, večeře

Čtvrtek 26.4.2018

- vinařství Angelus estate, www.facebook.com/pg/angelusestate

- vinařství Midalidare http://midalidare.bg,

návrat do Pazardžiku, večeře

Pátek 27.4.2018

- vinařství Villa Yustina http://www.villayustina.com/,,

- vinařství Bessa Valley http://www.bessavalley.com/

Následně odlet zpět do ČR

Cena zájezdu:

pro členy Moravínu 14.900,-- Kč + letenka ca 4.000,-- Kč
pro ostatní zájemce 15.200,-- Kč + letenka ca 4.000,-- Kč

V ceně je zahrnuta doprava autobusem v místě (ca 1600 km), návštěva 10 vinařství vč. degustací a muzea, ubytování ve dvoulůžkových pokojích vč. polopenze a služby tlumočníka. Jste-li přihlášen, potvrďte svou účast a nahlaste OBRATEM celé jméno
(jak je uvedeno v pase nebo OP), adresu, datum narození (letenky jsou vystaveny na jméno). Přihláška je akceptována zaplacením zálohy 5.000,-- Kč/os. převodem na účet Moravínu u ČS č. ú.1381622309/0800, v. s. 23042018. Cestovní pojištění si vyřiďte individu-elně! Máte-li zájem zúčastnit se zájezdu a nejste přihlášen, přihlaste se obvyklým způsobem vč. všech údajů viz výše. Podrobný program obdrží pouze přihlášení účastníci.

Odborné zážitky přeje

Výbor Moravínu

 

 

 

 

 

45. Weinparade Poysdorf 2018

Napsal Admin Moravin.eu v . AKTUALITY, AKCE

Vážení vinaři,

po roce opět zasílám přihlášku a podmínky účasti na regionální soutěžní přehlídku vín rakouské vinařské oblasti Weinviertel, 45. Weinparade Poysdorf 2018. Pokud budete mít zájem zúčastnit se, přečtěte si
prosím pozorně přiložené materiály i tento dopis. Stejně jako v minulých letech bude soutěž pro naše vinaře organizačně zajišťovat Moravín, svaz moravských vinařů. Chcete-li se zúčastnit této soutěže, zašlete dle dispozic řádně vyplněnou přihlášku na jeden zuvedených e-mailů nejpozději do 14. března 2018. Přijetí přihlášky zaslané e-mailem bude zpětně potvrzeno rakouským pořadatelem a tím bude přihláška akceptována, přihlášky dodané po termínu nebudou akceptovány!

Přihlášené vzorky je možné dodat v určeném termínu do Mistelbachu samostatně, viz podmínky účasti, nebo využít hromadný svoz a vzorky dodat do VINAŘSTVÍ HOLÁNEK, IVAŇ, v úterý 3. dubna 2018 od 8.00 do 16.00 hod. Vzhledem k Velikonočním svátkům je sběr vzorků v Ivani možný pouze jeden den, příp. po dohodě s Ing. H. Holánkem. Vinařství Holánek je v Ivani u hlavní silnice směr Vranovice na konci obce.

DŮLEŽITÉ!
Vzorky vín musí být řádně adjustované, označené číslem šarže a zabalené výhradně do originálního kartonu na tři lahve! Kartony označte etiketou a zkratkou WP. Přihlášky vyplňte čitelně, vyhnete se zbytečným zkomoleninám jmen a názvů firem v katalogu i na diplomech.

Účastnický poplatek požadovaný rakouským pořadatelem za 1 vzorek činí € 42,--, zaplaťte jej předem výhradně převodem na účet pořadatele: Bezirksweinbauver-band Poysdorf, IBAN: AT 78 32663000 00001669 BIC: RLNWATWWPOY. Řádný doklad bude vystaven dodatečně rakouským pořadatelem soutěže. NEPLAŤTE NA ÚČET MORAVÍNU! Přijímána nebude ani platba v hotovosti!

Za poskytnuté služby tj. náklady za německy hovořící obsluhující personál v den veřej-né degustace,
organizační zajištění soutěže a dopravu vzorků vín požadujeme od všech přihlášených vinařství zaplacení organizačního poplatku ve výši 100,--Kč/vzorek. Platbu prosím proveďte při předání vzorků hotově, případně převodem na účet Moravínu u ČS č. ú. 1381622309/0800, v. s. 190318, faktura za služby bude Moravínem vystavena na vyžádání e-mailem. Poplatek je určen na pokrytí části nezbytných nákladů, které
pro Vás dle požadavků organizátora zajišťujeme.

Slavnostní předání ocenění a veřejná degustace se uskuteční v sobotu 19. května 2018 od 10.00 hod. pro zvané hosty a vinaře, od 13.00 hod. pro veřejnost. Ocenění vinaři obdrží pozvánku.

za výbor Moravínu                                                                                                                      

Vladimíra Seidlová - místopředsedkyně

 info  

 podmínky

přihláška

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Sídlo
  MORAVÍN, svaz moravských vinařů, z.s., Zámek 1, 692 01 Mikulov
 • Kores. adresa
  Moravín, svaz moravských vinařů, z.s., Nová 48, 692 01 Mikulov (P.O. Box 88)
 • Kontakty
  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | www.moravin.eu | +420 602 559 226